Дякую за вчасну доставку, телефон мамі сподобався, це її перший сенсорний. Обслуговування чудове. Телефон працює добре. Основні функції свої виконуються відмінно.
Доброго дня , замовив у Вас годинник , прийшов , на вигляд все супер , але зарядний пристрій котрий на магнітах , відштовхується від самого годинника , прошу порадити щось , або ж замінити бо зарядити пристрій неможливо , якщо є варіант дати зворотній зв'язок
напевно то обслуговування з майбутнього.
Все супер,надійно запаковано
Телефон супер.дякую гарно..
Обслуговування на дуже високому рівні.Багато різноманітних пропозиці, доступні ціни. Рекомендую!!!