2 343 ₴

Створюйте, контролюйте та відточуйте свій стиль гри з новою Razer Basilisk V3 - ергономічною ігровою мишею з максимальною продуктивністю. Завдяки 10+1 програмованим кнопкам, інтелектуальному колесу прокрутки та великій кількості ефектів підсвітки Razer Chroma™ RGB, настав час виграти конкурентну боротьбу.

Призначте всі свої макроси та другорядні функції 11 кнопок із легким доступом, включно з багатофункціональним тригером, для виконання важливих дій, як-от push-to-talk, ping і т.д.

Легко перемикайтесь між будь-якими профілями, які можна настроїти, за допомогою програмованої кнопки для оптимізації продуктивності під час виконання кожного завдання.

Наша новітня розробка - колесо прокрутки пропонує новий рівень функціональності, який ви безумовно зможете оцінити. Вам на вибір надається два типи прокрутки для максимальної гнучкості. Завдяки цій передовій інтелектуальній функції ваша робота з мишею буде по-справжньому безпроблемною.

Коліщатко Razer™ HyperScroll дає змогу використовувати колесо для навігації в додатковій площині.

Насолоджуйтесь пишністю Razer Basilisk V3, налаштовуючи кожну зону з понад 16,8 мільйона кольорів і незліченних світлових ефектів. Крім персоналізованого налаштування RGB миша динамічно реагує на більш ніж 150 ігор, інтегрованих із Chroma.

Перемикачі з неймовірною швидкістю спрацьовування 0,2 мс мають ресурс до 70 мільйонів натискань, З ними ви не можете очікувати нічого, крім чіткого, чуйного виконання з нульовою кількістю помилкових кліків.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Вага | 101 г |
| Висота | 42.5 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип підсвічування | RGB |
| Ширина | 60 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 11 |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |
| Долина кабеля | 2,1 м |