1 881 ₴

Пориньте у світ нових можливостей геймінгу з HATOR Quasar 3 Wireless – ігровою мишею, яка поєднує ультрастильний дизайн, передові технології та продуману ергономіку в деталях. Полегшена конструкція, моментальна швидкість відгуку та висока точність сенсора дадуть вам змогу швидко реагувати на кожен рух в ігровому сюжеті. А це ще більше переваг у віртуальних битвах.

Симетричний повнорозмірний корпус HATOR Quasar 3 Wireless створений для абсолютного комфорту, незалежно від стилю хвата. Чи то долонний, або пальцевий хват – ергономічна форма забезпечить природне положення руки, знижуючи навантаження і підвищуючи контроль. Грайте без втоми, реагуйте блискавично і досягайте нових перемог з максимальною зручністю.

Оптичний сенсор PixArt в HATOR Quasar 3 Wireless забезпечить миттєвий відгук, стабільну роботу і кристально точне відстеження рухів. Завдяки ведучим технологіям ви зможете виконувати блискавичні маневри, точні постріли та впевнені кліки без затримок і збоїв. Незалежно від жанру гри – чи то динамічний шутер, або стратегічна битва – ця миша дасть вам змогу досягати максимальної ефективності та завжди залишатися на крок попереду суперників.

Перемикачі HATOR Quasar 3 Wireless з функцією нульового дебаунса гарантують блискавичну реакцію на кожне натискання, надаючи вам неперевершену перевагу в ігровому процесі. З ресурсом у 100 мільйонів кліків, вони забезпечують максимальну надійність і точність, навіть у найбільш напружених ситуаціях. Без уповільнень, без затримок – кожна ваша дія виконується з миттєвою швидкістю.

Енкодер TTC Gold в HATOR Quasar 3 Wireless гарантує бездоганно точну і плавну роботу колеса прокрутки, навіть після тисяч годин інтенсивного використання. Завдяки надійній конструкції та захисту від пилу, прокручування залишається чітким, стабільним і довговічним, унеможливлюючи залипання та помилкові спрацьовування. Будь то регулювання чутливості, миттєва зміна зброї або зручна навігація в інтерфейсі, ця миша подарує максимум точності.

Пориньте в атмосферу гри з унікальним підсвічуванням. Кожен етап гри супроводжується яскравими, плавно мінливими кольорами, які відображають ваш настрій і підкреслюють унікальність вашого ігрового простору. Виберіть з безлічі ефектів і кольорів, створюючи ідеальний візуальний досвід, який буде в повній відповідності з вашими уподобаннями. Пожвавите свій ігровий майданчик з динамічним підсвічуванням, яке зробить кожен рух ще більш виразним та ефектним.

HATOR Quasar 3 Wireless пропонує три режими під'єднання, щоб ви могли вибрати оптимальний варіант залежно від ваших потреб. 2,4 ГГц – для бездротової свободи та стабільності; Bluetooth – для під'єднання до кількох пристроїв із мінімальними зусиллями; і дротове під'єднання через USB – для миттєвого та надійного зв'язку, коли важлива максимальна стабільність. Тепер ви зможете зануритися в гру без компромісів.

З акумулятором 600 mAh у HATOR Quasar 3 Wireless ви отримуєте довгі години безперебійної гри без необхідності постійно під'єднувати мишу до зарядки. Навіть при активному використанні, вона забезпечить вам стабільну роботу, дозволяючи зосередитися на перемогах, а не на пошуку розетки. Відчуйте свободу від дротів і насолоджуйтеся довгими ігровими сесіями без компромісів.

Пряме текстурне покриття HATOR Quasar 3 Wireless забезпечить надійну фіксацію миші в руці, гарантуючи комфорт і стабільність навіть під час напружених ігрових сесій. Практичний матеріал не збиратиме відбитків, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд миші навіть через довгі роки. І все це з приголомшливо надійним захопленням без ковзання, що забезпечить ультраточність кожного маневру.

Глайди зі 100% PTFE великої площі на HATOR Quasar 3 Wireless забезпечують винятково гладке ковзання, даючи вам змогу миттєво маневрувати й точно контролювати кожен рух. Міцні, гладкі та неймовірно стабільні, вони подарують ще більше переваг, щоб ви могли контролювати кожен постріл і стрімкий поворот.

За допомогою програмного забезпечення для HATOR Quasar 3 Wireless ви можете легко налаштувати всі параметри миші відповідно до ваших уподобань. Від регулювання чутливості до налаштування кнопок і ефектів підсвічування – налаштуйте мишу так, як вам зручно, і насолоджуйтеся грою без обмежень.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 64 г |
| Висота | 40 мм |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Довжина | 125 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 12000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип підсвічування | RGB |
| Ширина | 64 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 5 |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth, Радіоканал (2.4 ГГц), USB-A (знімний кабель) |
| Час зарядки | 3 год |
| Час роботи від акумулятора | 100 |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |
| Долина кабеля | 1.8 м |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |